İstanbul’da mı kalacaksınız?

istanbulda-kalmak

İstanbul’a gelmeyi planlıyorsunuz. Kalacak yer konusu hemen aklınızı meşgul ediyor. Aklınıza hemen otel seçeneği gelebilir. Ancak bu ne kadar avantajlı hiçbir düşünün bizce. İlk başta otel var, otel var. İstanbul gibi kalabalık bir şehirde, iyi oteller zaten müşteri çekiyor. Bu nedenle arzın olduğu yerde fiyatlarda artıyor.

Fiyatları düşük olan oteller ise, konfordan oldukça taviz veriyor. İyi otellerde ise ilk başta konaklama için karşınıza çıkan yüksek fiyatlara bir de yemek için bile olan yüksek fiyatlar ekleniyor. Buna bir de eğer tek kişi değilseniz, katlamanız gereken fiyatı düşünün. Bunun karşısında ise Şişli günlük kiralık ev seçeneği duruyor. Günlük kiralık evlerde sabit ücret ödersiniz ve kişi, başı değişmez. Ayrıca konfor/maliyet oranı oldukça uygundur. Evlerimiz de her türlü eşya mevcuttur ve bu eşyaların bakımı periyodik olarak yapılır. Ayrıca her kullanımdan sonra evler temizlenir. Buna bir de periyodik olarak yapılan büyük temizlik eklenir.

Günlük kiralık ev konusunda aklınızı çeldiğimizi düşünüyoruz. Şimdi evet ama neden Şişli sorusu aklınıza gelebilir. Eğer Şişli’ye daha önce geldiyseniz, ne kadar merkezi bir yer olduğunu bilirsiniz. Bu merkezi konumda her işinizi kolayca çözümleyebilirsiniz. Ayrıca bu merkezi konumda bulunan metro ve metrobüs ulaşım seçenekleri ile, ulaşımda trafikten kendinizi soyutlayabilirsiniz. Şişli’de bulunan bir çok iş ve alışveriş merkezi de bu bölgeye ayrı bir cazibe katmaktadır.