Mecidiyeköy’de Günlük Kiralıklar

mkoy-ev

 

Mecidiyeköy’de Günlük Kiralıklar ; İstanbul’da bir işiniz çıktı veyahut da burayı gezmek istiyorsunuz. Hemen akıllara nerede kalacağım sorusu gelecektir. İstanbul’u bilmiyorsanız, bu konu biraz risk teşkil edebilir. Seçtiğiniz yere dikkat etmelisiniz. Bu şehirde çok nezih semtler olduğu gibi çok sıkıntılı muhitlerde mevcuttur. Bu nedenle kalmak için seçtiğiniz yerin nezih olduğundan emin olmanız gerekir. Mecidiyeköy bu konuda oldukça önemli bir örnek teşkil eder. Oldukça merkezi bir konuma sahiptir. İstanbul’un en önemli iş ve alışveriş merkezlerinden birisidir. Bunların hepsi iç içe Mecidiyeköy‘dedir. Bu nedenle kolaylıkla işinizi burada çözebilir ve burada vakit geçirebilirsiniz.

Şişli / Mecidiyeköy Semti

Mecidiyeköy hem kendi içinde önemli merkezleri barındırırken hem de trafikten soyutlanmış ulaşım araçlarının duraklarını da barındırır. Metro ve metrobüs gibi trafiğe girmeden bir yerlere gidebileceğiniz araçlar, İstanbul’da oldukça önemli bir yer teşkil eder. Çünkü bu kalabalık şehirde trafik çok büyük bir problemdir ve bu şehre dışarıdan gelenlerin zamanlarını burada harcamaları gereksizdir.

Böyle önemli bir muhitte kalacaksanız hemen aklınıza oteller gelebilir. Burada oldukça lüks oteller vardır ve bunlar oldukça pahalıdır. Bu otellerde kalınca hem gecelik oda ücretiniz pahalıdır hem de yemek, kuru temizleme gibi hizmetleri eğer kullanırsanız fazla ücret ödersiniz. Eğer birden fazla kişi ile kalacaksanız, bu ücretler katlanarak karşınıza çıkacaktır. Ancak günlük kiralık evlerde sadece ev için ücret ödersiniz. Yemeğinizi kendiniz hazırlayabilir, çamaşırınızı makinada yıkayabilir ve ütü yapabilirsiniz ücretsiz olarak. Ayrıca bir evde birden fazla kişi ile de kalabilirsiniz. Tüm bunlar için sadece günlük ev ücretini ödersiniz.

Evlerimiz de bir evin sahip olması gereken tüm eşyalar mevcuttur. Ayrıca temizlik konusu bizim için önem arz etmektedir. Her kullanımdan sonra ve periyodik olarak kapsamlı temizlik ile profesyonel temizlik ekibimiz evleri temizlemektedir. Eşyaların bakımı da periyodik olarak yapılmaktadır. Siz de gönül rahatlığı ile Şişli Günlük Kiralık Ev seçeneğini seçebilirsiniz.