Nişantaşı Günlük Kiralık Ev

Nişantaşı Günlük Kiralık EvGünümüzde Nişantaşı Günlük Kiralık Ev artık çok pahalıdır bu nedenle şirketimiz halkımız ucuz ucuz eğlensin hemde konaklasın diye günlük evleri Nişantaşında açmıştır…Sizde bu evlerden birisini görmek istiyorsanız hemen bizi arayın.

Nişantaşı Günlük Kiralık Ev

Nişantaşı Günlük Kiralık Ev ; Günümüzde hem İstanbul’un yoğun trafikli, canlı, kalabalık bir bölgesi olmayı, hem de lüks mağazaları, galerileri, lokantaları ve zarif vitrinleriyle seçkin bir semti olmayı sürdürmektedir. Abdi İpekçi, Teşvikiye ve Vali Konağı caddeleri İstanbul’un en yüksek gayrimenkul kira bedellerine sahip caddeleri arasındadır.Üst gelir grubuna hitap eden dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki faaliyetlerine başlayacakları zaman ilk olarak yer aradıkları en ünlü cadde olan Abdi İpekçi Caddesi, 2009 yılı itibariyle m² kira fiyatı olarak dünyanın en pahalı 25. caddesidir.2000’li yıllara kadar büyük ölçüde alışveriş bölgesi olarak bilinen Nişantaşı son zamanlarda açılan eğlence mekanlarıyla da anılmaya başlanmış, 2002’den beri İstanbul’daki yılbaşı kutlamalarının merkezlerinden biri haline gelmiştir.

 

NİŞANTAŞI DAİRELERİMİZ İÇİN TIKLAYIN

Nişantaşında devam eden alışveriş ve eğlence merkezlerinin yanında artık otellerde yerini almaya başlamıştır…Oteller bu pahalı semtde normalden daha yüksek fiyatlar çekerek rekabeti arttırmıştır.

Yerimiz;

Binamız Osmanbey metrosuna çok yakındır sadece 2 dk yürüme mesafesinde yer alıyor. Ayrıca Nişantaşı City’s AVM’ye 3 dk yürüme mesafesi , Cevahirede 15dk yürüme mesafesi vardır. Acıbadem hastanesine 10 dk, Şişli Etfal hastanesine 5 dk yürüme mesafesinde ve Taksim meydanına 10 dk yürüme mesafesinde yer alıyor. Beşiktaş meydanına ise 10 dk yürüme mesafesinde yer alıyoruz.

Fiyatlarımız;

Nişantaşında günlük kiralık ev fiyatlarımız seçeceğiniz daireye ve kalacak kişi sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Ortalama günlük 100 – 250 tl arasında bir fiyat vardır.

İletişim Tel: +90 541 548 39 75