Osmanbey Günlük Kiralık Daire

Osmanbey Günlük Kiralık Daire ; Günlük kiralık daire denilince akla gelen ilk şey evlerin temizliğinden güvenliğine kadar olan konulardır. Bizler de bugün ki makalelerimiz de sizler için bu konuları araştırdık ve sunmaya karar verdik. Genel olarak günlük kiralık evler ve daireler kişisel olarak hizmete sunulan teminat olarak düşük kalite güven sağlayan yapılar olarak kayıtlara geçmektedir. Hatta son yaşanan polisiye durumlar neticesinde günlük kiralık evler için gerekli birçok kısıtlamanın ve denetimin çoğaltıldığını biliyorsunuz bu nedenle şirketimiz gerekli tüm önlemleri almıştır. Hızlı iletişim için : 0532 206 0781

Osmanbey Günlük Kiralık Daire

Osmanbey Günlük Kiralık Daire Şirketimizin günlük kiralık dairelerin hepsi ruhsatlı ve resmi dairelerdir bu nedenle rahatlıkla evlerimize gelip kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Peki Kötü günlük kiralık ev nasıl anlaşılır?

1.Kişinin kimlik bilgileri sahte olabilir. Aynı şekilde kiralanan mesken habersiz kiralanmış olabilir. Bu durumda en sağlıklı yapılması gereken konutun kiralama yada tapu bilgilerinin istenmesidir.
2. Konum olarak kötü bir yerde olabilir. ( Ortam şartları. )
3.Rahatlık en önemli unsurlardan birisidir. Kiralanan günlük kiralık dairenin konforlu olup olmaması önemlidir. Bazı evler ev denilmeyecek gibi olabilmektedir.

Neden Günlük kiralık Daire Tercih edilmeli?

En büyük nedeni fiyat uygunluğu. Normal bir otel odasına 2 kişi için 500 tl veriyorken günlük kiralıkta bu paraya konforlu 2+1 evde 2 gün konaklaya bilmektesiniz. Daha detaylı bilgi alabilmek için lütfen 0532 206 0781  arayınız.

Osmanbeydeki Yerimiz;

Binamız Şişli Osmanbey metrosuna çok yakındır sadece 2 dk yürüme mesafesinde yer alıyor. Ayrıca Nişantaşı City’s AVM’ye 3 dk yürüme mesafesi , Cevahirede 15dk yürüme mesafesi vardır. Acıbadem hastanesine 10 dk, Şişli Etfal hastanesine 5 dk yürüme mesafesinde ve Taksim meydanına 10 dk yürüme mesafesinde yer alıyor. Beşiktaş meydanına ise 10 dk yürüme mesafesinde yer alıyoruz.

Osmanbey Fiyatlarımız;

Osmanbey günlük kiralık ev fiyatlarımız seçeceğiniz daireye ve kalacak kişi sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Ortalama günlük 100 – 250 tl arasında bir fiyat vardır.

İletişim Tel:0532 206 0781