Şişli Günlük Kiralık Daireler

Şişli Günlük Kiralık Daireler bu bölgede  çoktur İstanbulun merkezi olan bu bölgede istediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz , isterseniz cevahir’e isterseniz trump’a gidebilirsiniz istersenizde zorlu center’a gidebilirsiniz…Bu bölgedeki evlerimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız biz bu işi 7 yıldır yapıyoruz ve bu alanda şişli , nişantaşı, fulya, cevahir avm arkası evlerimiz mevcutdur…

Şişli Günlük Kiralık Daireler

Her yere rahatça varabileceğiniz şişli günlük kiralık dairelerimiz siz değerli kullanıcılara uzun bir süredir sonsuz desteğimizle sunuluyor. Bugüne dek yüzlerce misafirini bünyesinde ağırlamış olan firma, pek çok kişinin severek takip ettiği ve konaklamaktan memnun olduğu bir kiralama hizmeti sunuyoruz. Günlük kiralık daire dendiği zaman Avrupa yakasının gözdesi olan şişli günlük kiralık evlerimiz merkezde olması nedeniyle her bölgeye rahat ulaşım imkanı sağlamaktadır. Sizlere tam donanımlı dairelerini sunmakla birlikte bu dairelerde konaklama şansı yakalayacaksınız. Ve ayrıca şişlinin güzel manzarasına ayak uydurabileceksiniz… Pek çok kişinin istediği İstanbul seyahatlerinde ilk tercih olarak gördüğü şişli günlük kiralık ev hizmetini ayaklarınıza getirmektedir. Günün her saati bizlerde günlük kiralık evlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Site üzerinden sormuş olduğunuz dairelerimiz hakkında sizlere bilgi verebiliriz. Eğer günlük kiralık daire arıyorsanız en doğru yer burası olacaktır.

Dairelerden Resimler

Şişli Günlük Kiralık Evler

Şişli günlük kiralık evler kullanış açısından oldukça iyi bilinen ve son derece elit bir yerdir. Bu sebeple sizde konaklamak için güzel bir günlük kiralık daire arıyorsanız güvenli, kaliteli bir şekilde yaşamak için en doğru yere geldiniz. Uzunca bir süredir şişli günlük kiralık ev sektöründe uzmanlaşmış bir ekiptir. Sadece ile evinizi rezerve edebilirsiniz bu nedenle hemen bize ulaşabilirsiniz. Evlerimiz şişli bölgesinde olduğu için her yere yürüme ve ulaşım olarak rahatça istediğiniz yere gidebilirsiniz. Eğer şartlarımız sizler için uygun ise durmayın hemen rezervasyon veriniz. Kalacağınız yeri önceden ayarlamanız en mantıklısıdır. Fuara geldiğiniz zaman başka sürprizler ile karşılaşmayın genelde günlük kiralık daireler dolu olur bu nedenle önceden ayarlama yapmanız sizler için en rahat seçeneklerden biri olacaktır. Dairelerimizde bir evde standart olması gereken çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çift kişilik yatak, gardolap, saç kurutma makinesi gibi her türlü ev araç gereçlerini bulabilirsiniz. Dairelerimizde ziyaret sürenizi tamamladığınızda anahtarınızı teslim edebilirsiniz bundan başka bir işlem yoktur.

Yerimiz;

Binamız Osmanbey metrosuna çok yakındır sadece 2 dk yürüme mesafesinde yer alıyor. Ayrıca Nişantaşı City’s AVM’ye 3 dk yürüme mesafesi , Cevahirede 15dk yürüme mesafesi vardır. Acıbadem hastanesine 10 dk, Şişli Etfal hastanesine 5 dk yürüme mesafesinde ve Taksim meydanına 10 dk yürüme mesafesinde yer alıyor. Beşiktaş meydanına ise 10 dk yürüme mesafesinde yer alıyoruz.

Şişli Günlük Kiralık Daireler Fiyatlarımız;

Nişantaşında günlük kiralık ev fiyatlarımız seçeceğiniz daireye ve kalacak kişi sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Ortalama günlük 100 – 250 tl arasında bir fiyat vardır.

+90 541 548 39 75