Şişlide Tatil ve İş Gezisi

Şişlide Tatil ve İş Gezisi ; Tatil veya iş amaçlı gezilerinizde sizlere konaklama ihtiyacı için çözüm olarak otel ve ev rahatlığını bir araya getirmek amacıyla şişlide günlük kiralık ev hizmeti vermekteyiz.

İstanbul şişli merkezi konumlu dairelerimiz ulaşım açısından her noktaya rahat bir şekilde ulaşabileceğiniz özel ulaşım sistemleri mevcuttur. İstanbul ve çevresinde ev konforunda rahat bir şekilde sizlere evinizin samimiyetini aratmayacak bir özellikte günlük kiralık ev hizmetini sizlere sunuyoruz.

05322060781 HIZLI REZERVASYON HATTI

Şişlide Tatil ve İş Gezisi

Bünyemizde kiralık dairelerimizde suitler, vip suitler, studio daireler bulunmaktadır. Sizlerin tüm ihtiyaçları özenle hazırlanmış olan dairelerimizde sıcak su, klima ve her türlü ihtiyacınızı sağlayacak malzemeler fazlasıyla bulunmaktadır. Tüm dairelerimiz temizlik elemanlarımız tarafından her gün düzenli olarak titiz bir şekilde yapılmaktadır. Sabit yemek, kahvaltı saatleri olmadan istediğiniz gibi yaşayabilirsiniz.

Günlük kiralık evlerde yaşamak her zaman otellerde konaklamaktan daha uygundur. Hijyen ve temizliğin en iyi seviyede tutulduğu ve mimarlar tarafından zevkli bir şekilde dekore edilmiş son derece rahat edebileceğiniz, günlük kiralık ev sistemi sayesinde dar ve sıkıcı otel odalarından kurtulabilir dilediğiniz kadar keyifli ve güvenli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Şişli günlük kiralık ev sistemi sayesinde istediğiniz gibi dışarıdan çeşitli siparişlerinizi verebilirsiniz. Herhangi bir otelde yapacağınız konaklamalarda kişi başı ücret öderseniz, günlük ev kiralama sisteminde ödediğiniz ücret kiraladığınız evin kapasitesi ile aynı orantılıdır. Kaç kişi kalacağınız dikkate alınmaz bu sayede kendi mutfağınızda kendi zevkinizle yemeği yapıp misafirlerinizi evdeymiş gibi ağırlayıp onlara huzur bir ev ortamı yaşatabilirsiniz.

05322060781 arayabilirsiniz